KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11922254
nr 1192 2254
Louis Bastin
(1912-1979), Sverige
Blandteknik, Figur, bladets mått: 22x22
Kondition: slitage, skador
Louis Bastin, svensk målare och grafiker född i Moskva 1912, död 1979.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 2 juli 2018
kl 19:11:46
100 kr
100 kr
Louis Bastin
Läs mer om Louis Bastin